راهنمای کافه انگلیسی

همه چیز درباره دوره ها

icon About

اگر جواب سوالتون رو تو این صفحه پیدا نکردید، حتماً با ما تماس بگیرید.

سایت کافه انگلیسی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (رسانه های دیجیتال)، نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)، سامانه پایگاه های اینترنتی (شامد) و انجمن بین المللی آموزش (ITA) بوده که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده هستن.

حتماً بارها با تبلیغاتی مثل بمب مکالمه در 30 روز یا آمپول حفظ کردن زبان انگلیسی و … برخورد کردین. متاسفانه این روش ها فقط به شما کمک میکنن تا در کوتاه مدت مباحث زبان انگلیسی رو حفظ کنین و اگه تو موقعیت های متفاوت از اونچه که حفظ کردین قرار بگیرین، قادر به صحبت کردن نباشین. اگه تو اینترنت جستجو کنین و مقالات معتبر علمی رو مطالعه کنین، مطمئن میشین که یادگیری هیچ زبانی طی یک هفته یا یک ماه امکان پذیر نیست. پس راه حل چیه؟

دوره های کافه انگلیسی بر اساس اصول و استانداردهای دانشگاه کمبریج انگلستان و شورای آموزش اتحادیه اروپا طراحی شدن. این دوره ها شما رو در عرض 30 روز استاد زبان نمیکنن، ولی زبان انگلیسی رو به صورت سیستماتیک و کاربردی به شما یاد میدن.

تمام دروس تصویری دوره های کافه انگلیسی توسط استادهای زبان انگلیسی بریتانیایی تدریس شده و هر دوره شامل 48 سرفصل یا موضوع ضروری بر اساس استاندارد چارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان (CEFR) میشه. هر سرفصل با توجه به موضوعی که داره، شامل یک بخش تصویری از پیش ضبط شده به زبان انگلیسی، آموزش کتبی گرامر به زبان فارسی، یادگیری کلمات جدید به همراه معنی فارسی و آزمون مجزا برای تمامی دروس میشه. در هر دوره چهار مهارت اصلی یادگیری زبان یعنی توانایی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن تمرین میشه. طی درس های تصویری از شما خواسته میشه تا مواردی رو تکرار کنین، یا به تمرین ها و سوالات پاسخ بدین.

علاوه بر این، آزمون های هر درس یادگیری و پیشرفت شما رو ارزیابی میکنه و اجازه میده تا نقاط ضعف و قوت خودتون رو شناسایی کنین.

کلیه دوره های کافه انگلیسی بر اساس چارچوب مشترک اروپا برای تقسیم بندی سطوح معلومات زبان انگلیسی (CEFR) طراحی شده. این استاندارد بین المللی برای توصیف توانایی زبان توسط شورای اتحادیه اروپا ایجاد شده که در شش مرحله مختلف از A1 برای مبتدی تا C2 برای کسانی که به زبان تسلط کامل دارن، سطح توانایی زبان رو نشون میده.

سطوح مختلف CEFR

برای شروع یادگیری در کافه انگلیسی نیازی به تعیین سطح ندارین. شما همیشه به تمام دوره ها (مبتدی تا آمادگی آیلتس) دسترسی دارین و در صورت تمایل میتونین از صفر شروع کنین.

پرداخت هزینه اشتراک ویژه در کافه انگلیسی از طریق درگاه مستقیم بانکی انجام میشه و دسترسی به سامانه آموزشی بلافاصله بعد از عضویت امکان پذیره. در صورتیکه پرداخت آنلاین براتون امکان پذیر نبود، با ما تماس بگیرین.

راستی! کافه انگلیسی %10 از حق عضویت شما رو تقدیم به یک موسسه خیریه فعال در زمینه حمایت از دانش آموزان نیازمند میکنه.

کافه انگلیسی روی بهترین سرورهای ابری داخل کشور میزبانی شده و استفاده از اون به صورت نیم بها محاسبه میشه. با این حساب شما برای اینکه تمام دوره های کافه انگلیسی رو از 0 تا 100 مطالعه کنین (بیشتر از 500 درس) فقط به یک بسته اینترنت 5 گیگابایت احتیاج دارین.

ارسال پیام
1
میتونم کمکتون کنم؟
سلام! میتونم کمکتون کنم؟